Aké kultúry obsahujú prípravky SCD Probiotics™?

Kategórie
 
 
 
 
 

Aké kultúry obsahujú prípravky SCD Probiotics™?

Všetky prípravky značky SCD obsahujú živú probiotickú kultúru.

Nájdeme medzi nimi probiotické kultúry mliečneho kvasenia (Bacillus subtilis var natto, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus buchneri, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactococcus lactis), kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) afotosyntetizujúce baktérie (nazývané aj fialové nesírne baktérie PNSB - Rhodopseudomonas palustris a Rhodopseudomonas sphaeroides), ktoré sú zdopovedné hlavne za istú "samočistiacu" schopnosť živých ekosystémov.

Táto zmes baktérií bola starostlivo vyberaná a je neustále upravovaná s ohľadom na použitie konkrétneho prípravku. Na rozdiel od iných prípravkov na trhu, spoločnosť SCD Slovensko neponúka prípravky s obsahom monokultúr určitých mikroorganizmov, ale vždy komplex, ktorý sa správa synergicky a už vo fľaši vytvára určitý živý ekosystém.

Takisto nie sú naše prípravky obohacované o chemické aditíva ani žiadne umelé syntetické enzýmy. Všetky organické substancie obsiahnuté v našich prípravkoch vznikli prirodzenou fermentáciou a metabolizmom kultúr.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia