Doprava a platba

Kategórie
 
 
 
 
 
Doprava a platba

Odoslanie

Tovar expedujeme okamžite počas pracovných dní, ak je dostupný skladom. Dostupnosť tovaru je vždy vyznačená pri danom tovare. Objednávky do 14:00 odchádzajú v ten istý deň (po-pia) a doručujú sa nasledovný pracovný deň, prípadne v sobotu. Obslúžime Vás bez zbytočného čakania, rýchlejšie to už nejde.

Cena dopravy

  • Zásielka kuriérom v cene 3€ s DPH. Objednávky nad 33€ doručíme zdarma.
  • Osobné odbery - zdarma.

Doručenie - Kuriéri

Na dodanie tovaru po celom Slovensku sa využívajú služby kuriérskych služieb, objednávky sa doručujú v pracovných dňoch. 

  • Kuriér DHL - Všetky objednávky doručujeme prostredníctvom kuriéra, ako poistený balík D+1. Doručenie je vždy na nasledujúci pracovný deň po dni odoslania, prípadne aj v sobotu. O doručovaní zásielky sa zákazník dozvie prostredníctvom SMS správy, ktorú DHL zasiela na telefónne číslo, ktoré zákazník zadal pri vyplnení objednávky. SMS obsahuje časové okno na doručovanie a mobilný kontakt na kuriéra.
  • Doručenie kuriérom v Bratislave - iSklad Express kuriér - doručenie je v ten istý deň, ako je deň odoslania (D+0), a to vo večerných hodinách od 16.00 do 19.00 v pracovných dňoch. Ideálne pre zákazníkov, ktorí si tovar objednajú do 14.00, budú ho mať ešte v ten deň doma!
  • Sobotné doručenie - zásielky odoslané v piatok cez DHL sa budú automaticky doručovať už v sobotu, s výnimkou sviatkov, ak si zákazník neželal inak.
  • Sledovanie zásielky - Stav zásielky je možné sledovať alebo preveriť prostredníctvom linku na zásielku, pričom podrobnosti dostane každý zákazník emailom.

Osobné odbery

Tovar môžete mať ešte v deň objednania, bez platenia dopravy! Pre zákazníkov z okolia Bratislavy ponúkame možnosť osobného odberu tovaru. Možnosť osobného odberu v Bratislave vyberte ako spôsob dopravy - pri objednávke v eShope. Platba v hotovosti alebo vopred. Zákazník dostane SMS avízo na vyzdvihnutie.

Adresa pre osobné odbery v BA - iSklad.sk, Golden City, Stará Vajnorská 11, Bratislava, počas 8 - 18.00 v pracovné dni. Link na Google Maps.

Nitra - osobný odber možný aj pre zákazníkov z okolia NR, kontaktuje nás prosíme, telefonicky na horeuvedenom čísle.

Platba

  • Platba na dobierku +1€ - Tovar je možné uhradiť priamo pri preberaní tovaru - na dobierku.
  • Platba vopred bankovým prevodom - bez doplatku - Ak si zvolíte platbu vopred, budú vám v krátkom čase po prijatí objednávky zaslané platobné údaje. Tovar bude odoslaný okamžite po jej pripísaní na účet, prípadne po zaslaní výpisu o platbe emailom. 

(Platba vopred vkladom na účet: Je spoplatnená podľa cenníka banky, na pobočke. Tento spôsob neodporúčame. Detto platba poštovou poukážkou.)

Objednávky do ČR a do zahraničia 

Tieto prijímame výhradne emailom (nie objednávkou v eshope) a zasielame po dohode a odsúhlasení dopravy so zákazníkom. 
Česká republika - podľa cien a dopravných podmienok nášho českého eshopu probioticky.cz.

 
 

Kde kúpiť?

Pozrite si zoznam obchodov, kde nájdete naše prípravky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia