Doprava a platba

Kategórie
 
 
 
 
 
Doprava a platba

Osobné odbery v Bratislave sú od 13.3.2020 dočasne pozastavené.

*** Ďakujeme za pochopenie.***


Odoslanie

Tovar expedujeme okamžite počas pracovných dní, ak je dostupný skladom. Dostupnosť tovaru je vždy vyznačená pri danom tovare. Objednávky do 12:00 odchádzajú zväčša v ten istý deň (po-pia) a doručujú sa na nasledovný pracovný deň. Obslúžime Vás bez zbytočného čakania.

Cena dopravy

 • Zásielka ako Balík na poštu, alebo kuriérom v cene 3€ s DPH. Objednávky nad 33€ doručíme zdarma.
 • Osobné odbery - zdarma.

Doručenie - Kuriéri a pošta

Na dodanie tovaru po celom Slovensku sa využívajú služby Slovenskej pošty a kuriérskych služieb, objednávky sa doručujú v pracovných dňoch. 

 • Kuriér - Všetky objednávky doručujeme prioritne prostredníctvom kuriéra, ako poistený balík D+1. Doručenie je vždy na nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. O doručovaní zásielky sa zákazník dozvie prostredníctvom SMS správy, ktorú kuriér zasiela na telefónne číslo, ktoré zákazník zadal pri vyplnení objednávky. 
 • Balík na poštu (do 10kg) - Zákazník má možnosť nechať si tovar poslať aj na najbližšiu poštu, ktorú si vyplní v spôsobe dopravy, podľa názvu obce alebo PSČ.

Nasledovné možnosti sú možné po dohode:

 • SK Zásielkovňa - po dohode vieme poskytnúť aj tento spôsob dopravy. V tomto prípade nás prosím, kontaktujte emailom.
 • Doručenie kuriérom v Bratislave - iSklad Express kuriér - doručenie je v ten istý deň, ako je deň odoslania (D+0), a to vo večerných hodinách od 16.00 do 19.00 v pracovných dňoch. Ideálne pre zákazníkov, ktorí si tovar objednajú ráno, budú ho mať ešte v ten deň doma.

Osobné odbery

Tovar môžete mať ešte v deň objednania, bez platenia dopravy! Pre zákazníkov z okolia Bratislavy ponúkame možnosť osobného odberu tovaru. Možnosť osobného odberu v Bratislave vyberte ako spôsob dopravy - pri objednávke v eShope. Zákazník dostane SMS avízo na vyzdvihnutie. Tovar je pripravený na vyzdvihnutie prednostne, v deň objednania, v pracovných hodinách je to bežne aj do hodiny. Pripravený čaká na vyzdvihnutie jeden týždeň, potom je objednávka stornovaná. Poplatok za stornovanie pripravenej a nevyzdvihnutej objednávky je 3€ s DPH.

 • Bratislava - iSklad.sk, Golden City, Stará Vajnorská 11, Bratislava, počas 8 - 18.00 v pracovných dňoch. Link na Google Maps. Overovací PIN kód cez SMS.
 • Nitra - osobný odber možný aj pre zákazníkov z okolia NR, kontaktuje nás prosíme, telefonicky na horeuvedenom čísle.

Platba

 • Platba na dobierku +1€ - Tovar je možné uhradiť priamo pri preberaní tovaru - na dobierku kuriérovi alebo na pošte.
 • Platba vopred bankovým prevodom - bez doplatku - Ak si zvolíte platbu vopred, budú vám v okamžite po odoslaní objednávky zaslané platobné údaje. Tovar bude odoslaný okamžite po jej pripísaní na účet, prípadne po zaslaní výpisu o platbe emailom. 
 • Platobná brána Besteron - platba kartou a bankové tlačidlá vybraných slovenských bánk pre rýchlu a bezpečnú platbu vopred. Najrýchlejší spôsob platby, s predvyplnenými údajmi vo Vašom internet bankingu. Prosíme, počkajte na automaticke presmerovanie, nezatvárajte stránku.

(Platba vopred vkladom na účet: Je spoplatnená podľa cenníka banky, na pobočke. Tento spôsob neodporúčame. Detto platba poštovou poukážkou.)

Objednávky do ČR a do zahraničia 

Tieto prijímame výhradne emailom (nie objednávkou v eshope) a zasielame po dohode a odsúhlasení dopravy so zákazníkom. 
Česká republika - podľa cien a dopravných podmienok nášho českého eshopu probioticky.cz.

 
 

Kde kúpiť?

Pozrite si zoznam obchodov, kde nájdete naše prípravky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia