Doprava a platba

Tovar expedujeme okamžite počas pracovných dní, ak je dostupný skladom. Dostupnosť tovaru je vždy vyznačená pri danom tovare. Objednávky do 12:00 odchádzajú v ten istý deň. Obslúžime Vás bez zbytočného čakania.

Na dodanie tovaru sa využívajú výlučne služby kuriérskych služieb, prípadne osobné prevzatie, v pracovných dňoch.

Novinka!
SOBOTNÉ DORUČOVANIE - zásielky odoslané v piatok sa budú doručovať už v sobotu (S výnimkou Bielej soboty a sobôt pred májovými predĺženými víkendami).


Spôsob doručenia

Doručenie:
Všetky objednávky doručujeme prostredníctvom kuriéra, ako poistený balík. Doručenie je VŽDY na nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. O odoslaní zásielky sa zákazník dozvie prostredníctvom SMS správy, ktorý zasielame na telefónne číslo, ktoré zákazník zadal pri vyplnení objednávky.

Osobný odber:
Neplaťte dopravu! Pre zákazníkov z okolia Nitry a Bratislavy ponúkame možnosť osobného odberu tovaru. Možnosť osobného odberu v Bratislave vyberte ako spôsob dopravy, pri objednávaní v eShope. Cena za osobný odber je iba 1€. Platba v hotovosti. Zákazník dostane SMS avízo na vyzdvihnutie.

Adresa: BA - ComGate/PackService, Nádražná 1958, Ivanka pri Dunaji.
Nitra - kontaktuje nás telefonicky.

 

Platba

Doprava

 

Vopred prevodom

Dobierka

Do 2kg

Nad 2kg

Slovensko – kuriér

0€

1€

3€

5€

BA/Ivanka pri D. – osobný odber

-

1€/v hotovosti

-

-

Nitra – osobný odber

volať 0948 012 999

Cena dopravy

Malý balík v cene 3€ s DPH je každá zásielka do 2 kg vrátane.
Všetky ostatné zásielky sú v cene 5€ s DPH.
Osobný odber - bez dopravy.

Sledovanie zásielky

Stav zásielky je možné sledovať alebo preveriť prostredníctvom internetu, pričom podrobnosti dostane každý zákazník emailom.

Objednávky do zahraničia prijímame výhradne emailom (nie objednávkou v eshope) a zasielame po dohode so zákazníkom.


Platba na dobierku: Tovar je možné uhradiť priamo pri preberaní tovaru - na dobierku. Cena dobierky je 1€.

Platba vopred bankovým prevodom: Zákazníci s platbou prevodom na účet platia len za doručenie zásielky. Ak si zvolíte platbu vopred, bude vám v krátkom čase po prijatí objednávky zaslaná proforma zálohová faktúra. Tovar bude odoslaný okamžite po jej pripísaní na účet, prípadne po zaslaní výpisu o platbe emailom.

Odoslanie tovaru môžete urýchliť tak, že nám zašlete doklad o zaplatení (výpis z účtu, printscreen z internet bankingu, alebo iný relevantný dôkaz). V tom prípade nebudeme čakať na prijatie platby.

Platbu vopred zasielajte na účet vo VÚB, a.s., číslo 2693039053/0200. Ako variabilný symbol uvádzajte číslo zálohovej faktúry. Do poznámky môžete uviesť vaše meno, resp. firmu.

Platba vopred vkladom na účet: Je spoplatnená podľa cenníka banky.


Prečo neposielame zásielky aj poštou? Pretože sme sa po negatívnych skúsenostiach hlavne s dobou doručenia a s neprimeranou administratívnou náročnosťou rozhodli so Slovenskou poštou ďalej nespolupracovať. Zákazník získava výhodu rýchleho doručenia a istotu kvalitného tovaru, ktorý neputoval 3-4 dni autami a skladmi po celom Slovensku. Práve podmienky skladovania, teploty a prepravy sú kľúčom k Vašej spokojnosti.


Pozrite si zoznam obchodov, kde nájdete naše prípravky.