Doprava a platba

Tovar expedujeme okamžite počas pracovných dní, ak je dostupný skladom. Dostupnosť tovaru je vždy vyznačená pri danom tovare. Objednávky do 12:00 odchádzajú v ten istý deň. Obslúžime Vás bez zbytočného čakania.

Na dodanie tovaru sa využívajú výlučne služby kuriérskych služieb, prípadne osobné prevzatie, v pracovných dňoch.

Novinka!
SOBOTNÉ DORUČOVANIE - zásielky odoslané v piatok sa budú doručovať už v sobotu (S výnimkou Bielej soboty a sobôt pred májovými predĺženými víkendami).


Spôsob doručenia

Doručenie:
Všetky objednávky doručujeme prostredníctvom kuriéra, ako poistený balík. Doručenie je VŽDY na nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. O odoslaní zásielky sa zákazník dozvie prostredníctvom SMS správy, ktorý zasielame na telefónne číslo, ktoré zákazník zadal pri vyplnení objednávky.

Osobný odber:
Neplaťte dopravu! Pre zákazníkov z okolia Nitry a Bratislavy ponúkame možnosť osobného odberu tovaru. Možnosť osobného odberu v Bratislave vyberte ako spôsob dopravy, pri objednávaní v eShope. Cena za osobný odber je iba 1€. Platba v hotovosti. Zákazník dostane SMS avízo na vyzdvihnutie.

Adresa: BA - isklad, Stará Vajnorská 11, areál Golden City.
Nitra - kontaktuje nás telefonicky.

 

Platba

Doprava

 

Vopred prevodom

Dobierka

Do 2kg

Nad 2kg

Slovensko – kuriér

0€

1€

3€

5€

Bratislava – osobný odber

-

1€/v hotovosti

-

-

Nitra – osobný odber

volať 0948 012 999

Cena dopravy

Malý balík v cene 3€ s DPH je každá zásielka do 2 kg vrátane.
Všetky ostatné zásielky sú v cene 5€ s DPH.
Osobný odber - bez dopravy.

Sledovanie zásielky

Stav zásielky je možné sledovať alebo preveriť prostredníctvom internetu, pričom podrobnosti dostane každý zákazník emailom.

Objednávky do zahraničia prijímame výhradne emailom (nie objednávkou v eshope) a zasielame po dohode so zákazníkom.


Platba na dobierku: Tovar je možné uhradiť priamo pri preberaní tovaru - na dobierku. Cena dobierky je 1€.

Platba vopred bankovým prevodom: Zákazníci s platbou prevodom na účet platia len za doručenie zásielky. Ak si zvolíte platbu vopred, bude vám v krátkom čase po prijatí objednávky zaslaná proforma zálohová faktúra. Tovar bude odoslaný okamžite po jej pripísaní na účet, prípadne po zaslaní výpisu o platbe emailom.

Odoslanie tovaru môžete urýchliť tak, že nám zašlete doklad o zaplatení (výpis z účtu, printscreen z internet bankingu, alebo iný relevantný dôkaz). V tom prípade nebudeme čakať na prijatie platby.

Platbu vopred zasielajte na číslo účtu, ktoré je na faktúre, ktorá Vám bude zaslaná. Ako variabilný symbol uvádzajte číslo zálohovej faktúry. Do poznámky môžete uviesť vaše meno, resp. firmu.

Platba vopred vkladom na účet: Je spoplatnená podľa cenníka banky.


Prečo neposielame zásielky aj poštou? Pretože sme sa po negatívnych skúsenostiach hlavne s dobou doručenia a s neprimeranou administratívnou náročnosťou rozhodli so Slovenskou poštou ďalej nespolupracovať. Zákazník získava výhodu rýchleho doručenia a istotu kvalitného tovaru, ktorý neputoval 3-4 dni autami a skladmi po celom Slovensku. Práve podmienky skladovania, teploty a prepravy sú kľúčom k Vašej spokojnosti.


Pozrite si zoznam obchodov, kde nájdete naše prípravky.