Aké mám možnosti platby za objednávku?

Kategórie
 
 
 
 
 

Aké mám možnosti platby za objednávku?

Prvou voľbou v čase šíriaceho sa vírusu by mala byť platba online - rýchly a bezpečný spôsob platby. Náš eshop používa platobnú bránu Besteron. V rámci tejto brány je možné platiť online platobnou kartou alebo bankovým tlačidlom. Platba kartou je najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob platby a vo svete je to štandardom online nakupovania.

Bankové tlačidlá na Slovensku ponúkajú aktuálne len tieto banky:

 • VÚB
 • Tatrabanka
 • Slovenská sporiteľňa
 • UniCredit
 • Poštová banka

Pri platbe bank. tlačidlom bude klient navedený do svojho internet bankingu, kam sa prihlási svojimi údajmi, potvrdí predvyplnené údaje platby a bude navigovaný späť na stránku eshopu. Pri platbe kartou alebo bankovým tlačidlom dostane eshop aj zákazník okamžité potvrdenie o prebehnutej úhrade. Zákazník s takýmto spôsobom platby nemá žiadne výdavky naviac a tovar ide okamžite bez čakania na balenie.

Platobná brána je bezpečná. Vaše platobné údaje sú šifrované a nikto sa k nim nemôže dostať. Nikam sa ani neukladajú.

Druhou možnosťou je prevod na účet vytvorený manuálne z prostredia svojho internetbankingu. Tu však trvá prevod prostriedkov obvykle 1 deň. Rizikom je vyplnenie nesprávnych alebo neúplných platobných údajov.

Poslednou možnosťou je platba na dobierku, ktorú aktuálne podporuje už iba Slovenská pošta. Tento spôsob kvôli aktuálnej situácii neodporúčame. Navyše sa na poštách aktuálne tvoria rady, ktoré stoja vonku.


Riešenie problémov s platbou online

Čo robiť, ak sa platba online nepodarila? Vybrali ste platbu vopred cez platobnú bránu Besteron, ale platbu sa nepodarilo dokončiť? Nevadí, netreba robiť novú objednávku. K svojej objednávke sa môžete dostať kliknutím na zelené tlačidlo v pätičke emailu, ktorým sme Vám objednávku potvrdili.

Máte 3 možnosti:

 1. K platbe sa jednoducho vrátime. V náhľade svojej objednávky viete vykonať želanú platbu kliknutím na odkaz - logo Vašej banky alebo platobnej karty.
 2. Môžete platiť vopred aj prevodom na náš účet podľa nižšie uvedených údajov:
  IBAN: SK2383300000002800892042
  VS: číslo Vašej objednávky
 3. Takisto je možné zmeniť spôsob platby na Dobierku, ak o to požiadate telefonicky alebo emailom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia